Werkbijdrage Jong Talent
Lisa van Beek (l.vanbeek at mondriaanfonds.nl)
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)

Werkbijdrage Bewezen Talent
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

Projectinvestering Kunstenaar
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)

Projectinvestering Bemiddelaar
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)

Gastateliers
AIR Berlin Alexanderplatz: Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
ZK/U – Zentrum für Kunst und Urbanistik, Berlijn (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Wiels, Brussel: Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Calcutta Art Research Foundation, India: Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)
Tembe Art Studios, Suriname: Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
ISCP, New York: Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)
Capacete, Rio de Janeiro: Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Arts Initiative Tokyo, Japan: Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)
Residency Think Tanger, Marokko: Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)
U-jazdowski Residency Programme, Warschau, Polen: Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)
Instituto Buena Bista Curacao: Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
ZERO Foundation – Düsseldorf, Duitsland: Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Kunstenaars met een vluchtelingverleden
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)

Individuele aankopen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Collectiemobiliteit en Beschermd Cultuurgoed
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Kunstbeurzen en Kunstboekenbeurzen
Lisa van Beek (l.vanbeek at mondriaanfonds.nl)

KunstKoopregeling
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Samenwerking Musea
Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Internationale Samenwerkingsprojecten Erfgoedinstellingen
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

De Verbeelding
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Opdrachtgeverschap
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)

Projectinvestering Instellingen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)

Meerjarenprogramma’s Musea en overige Erfgoedinstellingen
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Meerjarenprogramma’s Presentatie-instellingen en Werkbijdrage Kunstinitiatieven
Wilt u op de hoogte gehouden worden over de nieuwe regeling en/of de informatiebijeenkomst, stuur dan een mail naar communicatie at mondriaanfonds.nl.

Experimenteerreglement kunstenaarshonoraria
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Lisa van Beek (l.vanbeek at mondriaanfonds.nl)

Publicaties
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Mobiel Erfgoed en Restauratie Mobiel Erfgoed
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Herdenking Slavernijverleden
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Presentatie Buitenland en Voucher Internationaal
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Verkenningsreis Marokko
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Erfgoedexpertise Internationaal
Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)

Open Oproepen 75 jaar vrijheid
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Laura van Rij (l.vanrij at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep On Campus (Academie Minerva en TU/e innovation Space)
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Eigentijds gebruik van ambachten
Niels Engel (n.engel at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Beladen Geschiedenis
Sanne Jansen (s.jansen at mondriaanfonds.nl)
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Digitaal Erfgoed en Open Oproep Beurs Erfgoedtalent
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Open Oproep Erfgoedvrijwilligers
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

versie maart 2020