Individu 

Curator Beschouwer
Wouter Koelman (w.koelman at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Basis
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Emma Parmentier (e.parmentier at mondriaanfonds.nl)
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Project
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Emma Parmentier (e.parmentier at mondriaanfonds.nl)
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Start
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Kunst Opdracht
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Presentatie Internationaal
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Kunst Verbinding
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Programma’s Kunstpodia
Categorie Start:
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)
Categorieën Basis, Breed, Pro:
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Residency
Lotte Hemelrijk (l.hemelrijk at mondriaanfonds.nl)
Veysel Yüce (v.yuce at mondriaanfonds.nl)

Publicatie
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Instelling 

Aankopen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Art Fair Internationaal
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)

Beschermd Cultuurgoed
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Collectiemobiliteit
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Collectieprogramma’s
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

Erfgoed Innovatie
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Internationale Samenwerkingsprojecten Erfgoedinstellingen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Erfgoed Presentatie
Rianne Savenije (r.savenije at mondriaanfonds.nl)
Sjoerd Staal (s.staal at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

KunstKoopregeling
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Kunst Opdracht
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Presentatie Internationaal
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Kunst Verbinding
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Programma’s Kunstpodia
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Publicatie
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)

Restauratie Mobiel Erfgoed
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Extra maatregelen n.a.v. covid-19 

Corona-overbrugging kunstenaar, curator en beschouwer
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)

Coronaregeling Medewerkers Collectiebeleid
Sjoerd Staal (s.staal at mondriaanfonds.nl)
Lara Riga (l.riga at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaarshonorarium
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Emma Parmentier (e.parmentier at mondriaanfonds.nl)
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)

Overig 

Beeldbepalers
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Bezoekersprogramma
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)

Biënnale van Venetië
Afdeling Communicatie (communicatie at mondriaanfonds.nl)

Erfgoedtalentprijzen
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Extra financieringsvormen

Innovatie en pilotprojecten
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Jaarlijkse Herdenking Slavernijverleden
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

KunstKoop
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Oriëntatiereis
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)

Prix de Rome
Mirjam Beerman (m.beerman at mondriaanfonds.nl)

Prijs voor de Jonge Kunstkritiek
Afdeling Communicatie (communicatie at mondriaanfonds.nl)

Prospects
Mirjam Beerman (m.beerman at mondriaanfonds.nl)

Regiomakelaars
Afdeling Communicatie (communicatie at mondriaanfonds.nl)

 

versie augustus 2021