Individu 

Curator Beschouwer
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Basis
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Project
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaar Start
Fenna Lampe (f.lampe at mondriaanfonds.nl)
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Kunst Opdracht
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Presentatie Internationaal
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)

Kunst Verbinding
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Programma’s Kunstpodia
Categorie Start:
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)
Categorieën Basis, Breed, Pro:
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Residency
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)

Publicatie
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Instelling 

Aankopen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Art Fair Internationaal
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)

Beschermd Cultuurgoed
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Collectiemobiliteit
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Collectieprogramma’s
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

Erfgoed Innovatie
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Internationale Samenwerkingsprojecten Erfgoedinstellingen
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Erfgoed Presentatie
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)

KunstKoopregeling
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Kunst Opdracht
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Marijn Veenhuijzen (m.veenhuijzen at mondriaanfonds.nl)

Kunst Presentatie Internationaal
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)

Kunst Verbinding
Sandra Nicolai (s.nicolai at mondriaanfonds.nl)
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Programma’s Kunstpodia
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)
Dewy Karsten Schüler (d.karstenschuler at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Publicatie
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Restauratie Mobiel Erfgoed
Talitha van Ooyen (t.vanooyen at mondriaanfonds.nl)

Extra maatregelen n.a.v. covid-19 

Corona-overbrugging kunstenaar, curator en beschouwer
Bonnie Dumanaw (b.dumanaw at mondriaanfonds.nl)
Sophie Heyligers (s.heyligers at mondriaanfonds.nl)
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)
Rob Knijn (r.knijn at mondriaanfonds.nl)

Coronaregeling Medewerkers Collectiebeleid
Sjoerd Staal (s.staal at mondriaanfonds.nl)
Lara Riga (l.riga at mondriaanfonds.nl)

Kunstenaarshonorarium
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Overig 

Beeldbepalers
Douke IJsselstein (d.ijsselstein at mondriaanfonds.nl)

Bezoekersprogramma
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)

Biënnale van Venetië
Caroline Soons (c.soons at mondriaanfonds.nl)

Erfgoedtalentprijzen
Marineke van der Reijden (m.vanderreijden at mondriaanfonds.nl)

Extra financieringsvormen

Innovatie en pilotprojecten
Rapti Miedema (r.miedema at mondriaanfonds.nl)

Jaarlijkse Herdenking Slavernijverleden

KunstKoop
Carmen Muskee (c.muskee at mondriaanfonds.nl)

Oriëntatiereis
Haco de Ridder (h.deridder at mondriaanfonds.nl)

Prix de Rome
Mirjam Beerman (m.beerman at mondriaanfonds.nl)

Prijs voor de Jonge Kunstkritiek
Philip Montnor (p.montnor at mondriaanfonds.nl)

Prospects
Mirjam Beerman (m.beerman at mondriaanfonds.nl)

Regiomakelaars

 

versie januari 2021